AlarkoCarrier

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Üye Girişi
E-Posta : 
Şifre : 
    
  Şifremi Unuttum
Beğen & Paylaş
Üyelik Sözleşmesi
İş bu sözleşme, Alarko Carrier San. ve Tic. A.Ş. ile Üye arasında, e-satis.alarko-carrier.com.tr internet sitesinin kullanım şartlarını düzenlemek amacıyla akdedilmiştir.

Alarko Carrier San. ve Tic. A.Ş., üyelerinin kişisel bilgilerini kanun, mahkeme kararları veya idari makamların talepleri üzerine gereği halinde ilgili resmi merciler ile paylaşma hakkına sahiptir.

Alarko Carrier San. ve Tic. A.Ş. sözleşmeyi onaylayan üyelerine kampanya ve duyuruları düzenli olarak gönderir.

e-satis.alarko-carrier.com.tr internet sitesinin üyeliği kişiseldir ve başkasına devredilemez.

Şifre, sadece kullanıcı tarafından belirlenir. Şifrenin korunması kullanıcının sorumluluğundadır. Alarko Carrier San. ve Tic. A.Ş. şifre kullanımından doğacak problemlerden, maddi veya manevi zararlardan kesinlikle sorumlu değildir. Kullanıcılar diledikleri zaman şifrelerini “Bilgilerim” bölümünden değiştirebilir. Üye, "kullanıcı" adıyla yapacağı her türlü işlemden bizzat kendisi sorumludur.

Üye, e-satis.alarko-carrier.com.tr internet sitesine üye olurken vermiş olduğu eksik ve yanlış bilgi nedeniyle uğrayacağı zararlardan yalnızca kendisinin sorumlu olduğunu, yanlış bilgi vermesi durumunda ve işbu sözleşmenin Üye tarafından ihlali halinde, Alarko Carrier San. ve Tic. A.Ş.'nin tek taraflı olarak herhangi bir ihbara ve ihtara ihtiyaç duymaksızın üyeliğini sona erebileceğini kabul eder.

Üye, tüm hakları Alarko Carrier San. ve Tic. A.Ş.'ya ait olan ve e-satis.alarko-carrier.com.tr üzerinde yer alan bilgi, belge, yazılım, tasarım, grafik, yazı, görsel, video vb. eserleri veya herhangi bir içeriği kopyalamayacağını, çoğaltıp yayınlamayacağını, pazarlamayacağını kabul ve taahhüt eder.

Alarko Carrier San. ve Tic. A.Ş. herhangi bir zamanda sistemin çalışmasını güncellemeler veya teknik gereksinimler sonucunda geçici bir süre askıya alabilir veya tamamen durdurabilir. Sistemin geçici bir süre askıya alınması veya tamamen durdurulmasından dolayı Alarko Carrier San. ve Tic. A.Ş.'nin üyelerine veya üçüncü şahıslara karşı hiçbir sorumluluğu olmayacaktır.

Üye, işbu sözleşmeyi daha sonra hiçbir itiraza mahal vermeyecek şekilde okuduğunu ve içeriğini kabul ettiğini beyan eder.

Bu sözleşmeyle ilgili olarak çıkabilecek ihtilaflarda öncelikle bu sözleşmedeki hükümler, hüküm bulunmayan hallerde ise Türk Kanunları (BK, TTK, HUMK, MK vesair) uygulanacaktır.

İşbu sözleşmenin uygulanmasından doğabilecek her türlü uyuşmazlıkların çözümünde İstanbul Merkez Mahkemeleri ile İcra Müdürlükleri yetkili olacaktır.

Kullanıcı kayıt formunu doldurup formun altında bulunan “Üyelik Sözleşmesini Onaylıyorum” butonunu tıkladığında bu sözleşme taraflar arasında süresiz olarak yürürlüğe girer.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sepetiniz
Alışveriş Sepetiniz Boş
Ürün Karşılaştır
Karşılaştırma Listeniz Boş
Ürün Ara
Sitede Ara
 
© Her Hakkı Saklıdır Alarko Carrier Hukuki Şartlar ve Gizlilik Hakları | Üyelik Sözleşmesi | Garanti Şartları | İletişim Bilgileri